GŁÓWNA NAUCZYCIEL ZAJĘCIA CENNIK WARSZTATY GALERIA KONTAKT LINKI
Przesieka 12-14.04 Niechorze 6-15.06

NIECHORZE   6 - 15 czerwca 2024 r.

Wakacje z jogą nad morzem.
Niechorze to miejscowość wypoczynkowa na wybrzeżu zachodnim (15 km od Trzebiatowa i 30 km od Kamienia Pomorskiego) położona nad jeziorem "Liwia-Łuża" - rezerwatem ptaków. O tej porze miasteczko dopiero zaczyna ożywać turystycznie. Mnóstwo tutaj kawiarni, restauracji, barów. Przez miejscowość przebiega linia kolejki wąskotorowej "Retro" (kilka kursów dziennie) łącząca pobliskie miejscowości.

Na peryferiach latarnia morska (można wejść na górę). W pobliskim Trzęsaczu ruiny XIV w. kościoła. Okoliczne tereny leśne idealne np. na rowerowe wycieczki.

Ośrodek "Mewa", w którym zamieszkamy, położony jest przy samej plaży (20m!!!) - szerokiej i piaszczystej. Na terenie ośrodka jest atrakcyjny duży basen z podgrzewaną wodą !!!
Wokół duży, ogrodzony, zielony teren z boiskami do gier zespołowych, placem zabaw i miejscami parkingowymi. Na terenie ośrodka znajduje się kilka budynków, w tym główny z czerwonej cegły z okresu międzywojennego, ładnie odremontowany z pokojami przeważnie 2 os., ale też większymi do 5 os. Pokoje z łazienkami o wysokim standardzie z TV, lodówką, czajnikiem i naczyniami, również z wyposażeniem plażowym (koce, parawany, leżaki). Do dyspozycji będziemy mieli DUŻĄ, JASNĄ SALĘ DO ĆWICZEŃ.
Z roku na rok ośrodek podnosi standard i wprowadza nowe atrakcje. Obecnie będziemy mieli do dyspozycji jakuzi i saunę. Dodatkowo oferta zakwaterowania rozszerzona została o pokoje w nowo oddanym budynku.

Można przyjechać z psem, kotem za dodatkową opłatą.

Program warsztatu:

Czwartek w dniu rozpoczęcia:
- 1730 łagodny blok asan
- 1915 kolacja
- 2100 medytacja na plaży

KOLEJNE DNI:
-  730 medytacja na plaży
-  900 blok asan (czasem na plaży!!!)
- 1130 obiad
- 1730 blok asan regeneracyjno-relaksacyjny
- 1915 kolacja
- 2100 medytacja na plaży

W dniu zakończenia: poranny blok sasn i obiad.

JOGA DLA DZIECI-jeśli zbierze się grupka :)

CENNIK pobytu
Zakwaterowanie, sesje jogi, wyżywienie wegetariańskie
dla
» osoby biorącej udział w sesjach jogi
- w pokoju 1 osobowym: 3600 zł,
- w pokoju 2 osobowym: 3330 zł,
- w apartamencie 2 osobowym: 3600 zł,
- w apartamencie 2 os., 2 pokojowym: 3780 zł ,
- w domku 4 os. (2 sypialnie, 2 łazienki, salon z aneksem kuchennym, taras): 3600 zł,

» osoby towarzyszącej nie biorącej udziału w sesjach jogi - przebywającej na zgrupowaniu
razem z członkiem rodziny, przyjacielem(-ką),
- w pokoju 2 osobowym: 2720 zł,
- w apartamencie 2 osobowym: 2990 zł,
- w apartamencie 2 os., 2 pokojowym: 3170 zł,
- w domku 4 os.: 2990 zł,

Rabat 150 zł przy wpłacie zadatku w wysokości 500 zł do dnia 26 kwietnia.

Rezerwacji proszę dokonać wpisując się na listę i następnie wpłacając zadatek. Pozostała kwota płatna na miejscu.

Jeśli masz swoją matę i paski, zabierz matę i dwa paski ze sobą !!!

DOJAZD
mapa: Niechorze Samochodem: - Jadąc od strony Kamienia Pomorskiego, drogą nr 107 i 102 należy przejechać prawie do końca Niechorza i skręcić w lewo w ul. Leśną i jechać do samego końca. Ośrodek znajduje się po prawej stronie.
- Jadąc od strony Trzebiatowa drogą nr 102 należy przejechać przez Pogorzelicę. Za tablicą miejscowości i kanałem wodnym, po kilkuset metrach skręcić w prawo w ul. Leśną i jechać nią do samego końca. Ośrodek "Mewa" jest ostatnim po prawej stronie.
Pociągiem: Dojazd do Szczecina, dalej do Wysokiej Kamieńskiej lub Kamienia Pomorskiego albo Trzebiatowa i następnie busem lub PKS-em.

Miejsce: Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Mewa", ul. Leśna 8, Niechorze, tel. (0-91) 386-34-26; www.mewa.ta.pl
Zgłoszenia przyjmuje Rafał Kozioł tel.: 607 939 684
Konto: JOGA-SZKOŁA Rafał Kozioł 79 1050 1575 1000 0022 7112 9260

Data aktualizacji - 26.03.2024 r.
Joga - Świdnica, Legnica. Szkoła "Joga-Szkoła" prowadzona jest przez dyplomowanego nauczyciela jogi - Rafała Kozioł. Zajęcia jogi w roku szkolnym - Legnica - VII LO, ul.Radosna 17, Świdnica - SP6, ul.Wodna, On Line. Weekendowe i wakacyjne  warsztaty jogi - Przesieka, Niechorze, Morawa, Zachełmie, Tęczowa Dolina, Kliczków.